Nová kapitola

 

 

 

Začátkem února 2023 nastala nová a vzrušující kapitola pro Penzion Putim, kdy tři odhodlaní společníci spojili své síly a založili novou firmu s cílem znovu nastartovat penzion do plného chodu. S pečlivým plánováním a oddaností k pohostinství se nám podařilo převzít provoz po předchozím provozovateli.

Od té doby jsme do penzionu vnášeli novou energii, vášeň a snahu o vytvoření prostředí, které odráží naši lásku k hostům a kvalitnímu ubytování. Přinesli jsme s sebou nové nápady a inovativní přístup, který má za cíl zvýšit kvalitu služeb a poskytnout hostům nezapomenutelný pobyt.

S obnovenou atmosférou a pečlivě vybraným personálem jsme se snažili vytvořit prostředí, které ztělesňuje pohodu, pohostinnost a bezstarostné chvíle pro naše hosty. Naše cíle jsou jasné – poskytovat nejen ubytování, ale i zážitky, které zůstanou v paměti našich hostů.

Jsme vděční za podporu naší komunity a věříme, že nová kapitola Penzionu Putim bude plná úspěchů, radostí a spokojených hostů. Těšíme se, až budeme moci přivítat každého hosta s otevřenou náručí a nabídnout jim nezapomenutelný pobyt v našem Penzionu. Děkujeme všem, kteří nám v tomto začátku stáli po boku, a těšíme se na společné chvíle v našem obnoveném Penzionu Putim.

Vedení Penzionu Putim

 

zastavte se za námi

Rodinný penzion v Putimi

který se nachází nedaleko královského města Písku v Jižních Čechách. Putim je malá víska uprostřed luk, lesů a rybníků. Proslulá je nejen svou historií, literární prezentací, ale i tradičními podzimními výlovy Podkostelního rybníka, spojenými s oslavami. V okolí najdete několik cyklostezek, vedoucích lesem, po polních cestách a po silnicích. Nedaleko tudy protékají a setkávají se dvě známé jihočeské řeky Otava a Blanice. Otava je vhodná ke splouvání jak na kánoích, tak na raftech.
vybavení penzionu

Penzion Putim

Free WiFi

Celý penzion a jeho blízké okolí je pokryto free WiFi.
Vnitřní bazén

Vnitřní bazén

Ubytovaní hosté mají hodinu bazénu zdarma.

TV na každém pokoji

Na každém pokoji je k dispozici s nabídkou českých progragmů

Restaurace

Restaurace v prostorách penzionu je k dispozici (snídaně, obědy, večeře, možnost polopenze)
Sociální zařízení

Sociální zařízení

Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením. Včetně ručníků…

Platební karty

Přijímáme platební karty
reference

Co o nás říkají naši hosté

Karel Suchochleb
Karel Suchochleb
2023-11-12
Blízko od Písku, Strakonic atd. Bezva personál i prostředí. Včetně svatomartinského menu.
Ondřej Kostka
Ondřej Kostka
2023-10-01
Výborné jídlo, pivo a obsluha
Tadeas Turek
Tadeas Turek
2023-08-28
Velice přijemný personál s užasným vybavením pokojů a kvalitně čepovaným pivem. Kolem je dost věcí, které navštívit a obsluha vám ráda pomůže vybrat spravný výlet pro vaší partu či rodinu.
Martin Rubner
Martin Rubner
2023-06-08
Příjemná zastávka při průjezdu Putimí🚴. Velká terasa, dobré pivo. Celková spokojenost.
Jan Valášek
Jan Valášek
2023-05-01
Dobrý den, všem doporučuji
Tereza Křivská
Tereza Křivská
2023-04-30
Velmi krásný penzion v dobré lokalitě. Penzion je čistý a útulný, v ceně ubytování je snídaně, dobře se zde parkuje a součástí je i restaurace s milou obsluhou, po dohodě je možné ubytovat se s pejskem. Za mne skvělá volba.

 

Iveta
Iveta
2024-06-01
8,0
Very Good
Jan
Jan
2024-05-24
8,0
Very Good
Aneta
Aneta
2024-05-22
7,0
Na jednu noc naprosto dostačující. ☺Velice milý personál, úžasná snídaně. Nejvíce jsme ocenili vstup do bazénu a sauny, obojí jen pro nás, domluveno na přesný čas. Navštívili jsme i restauraci k večeři a byli jsme spokojeni. Malý výběr z jídel, ale naprosto dostačující. Česká klasika. ☹Špatné postele, neútulný pokoj, ale byli jsme jen na jednu noc, tak to pro nás nebyla priorita.
Jiří
Jiří
2024-05-20
9,0
Wonderful
Michael
Michael
2024-05-19
10
Exceptional
Dan
Dan
2024-05-16
8,0
Very Good
Pavel
Pavel
2024-05-14
10
Exceptional
Miloš
Miloš
2024-05-12
10
Vše bylo v pořádku ☹Není nic co by se nám nelíbilo